KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524183
nr 1352 4183
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Oljemålning, Folksamling vid strand. Signerad, daterad -42. Olja på duk, 42x88 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 18:05:54
400 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann